Kia PV5 nu ook leverbaar als Cargo Dubbele Cabine 12 maart 2026
Nieuws
Kia PV5 maakt sterke start en breidt uit met dubbele cabine
Kia zet direct een duidelijke stap in de wereld van elektrische bedrijfswagens. De nieuwe PV5 laat zien waar het merk naartoe wil.
Kia is sterk gestart met zijn eerste volledig elektrische bedrijfswagen. Sinds begin 2026 staat de Kia PV5 direct in de top 3 van best verkochte elektrische bedrijfswagens van Nederland.
Daar blijft het niet bij. Ook internationaal valt de PV5 op. Zo won deze bedrijfswagen de titel International Van of the Year 2026.
Met de PV5 laat Kia zien dat het niet alleen in personenauto’s vooroploopt, maar ook een serieuze speler is in de zakelijke markt.
Flexibel platform als basis
De Kia PV5 is gebouwd op het nieuwe E-GMP.S platform. Dit modulaire onderstel maakt het mogelijk om verschillende uitvoeringen te ontwikkelen.
In Nederland is de PV5 er als Cargo, Passenger en Chassis Cabine. Daar komt nu een nieuwe variant bij: de PV5 Cargo Dubbele Cabine.
Volop ruimte voor werk en passagiers
De nieuwe dubbele cabine is gebaseerd op de PV5 Cargo L2H1 en wordt ontwikkeld samen met Snoeks Automotive. Deze uitvoering combineert laadruimte met een cabine voor vijf personen.
Dat maakt hem geschikt voor ondernemers die ruimte nodig hebben, maar ook voor situaties waarin je met meerdere mensen onderweg bent.
Vijf zitplaatsen
Ruime cabine met plaats voor bestuurder en vier passagiers.
Slimme indeling
Laadruimte en passagiersruimte praktisch gescheiden.
Hoog comfort
Goede geluidsisolatie en nette afwerking zorgen voor rust onderweg.
De dubbele cabine is er in twee uitvoeringen: Comfort en Luxe. Beide zijn netjes afgewerkt en gericht op dagelijks gebruik.
De cabine wordt gescheiden van de laadruimte door een sterke en lichte wand met doorlaadmogelijkheid tot 2.230 mm. Deze wand helpt ook om geluid te dempen en de temperatuur stabiel te houden.
In de Luxe uitvoering krijg je extra comfort, zoals een armsteun, LED verlichting en een net afgewerkte passagiersruimte.
Ombouw en prijzen
De dubbele cabine is leverbaar op alle uitvoeringen van de PV5 Cargo L2H1. Ook bestaande voorraadmodellen kunnen worden omgebouwd.
De Comfort uitvoering start vanaf € 4.250. De Luxe uitvoering vanaf € 4.850. Optioneel is privacyglas mogelijk en extra bekleding voor de achterbank.
Hierdoor kun je de bedrijfswagen goed afstemmen op jouw gebruik.
Tijdelijke regeling in 2026
In 2026 valt de dubbele cabine nog niet onder de bestelauto regels. Daardoor gelden er andere belastingen.
Het BPM bedrag van € 687 excl. btw wordt bij registratie in 2026 gecompenseerd. Naar verwachting verandert dit vanaf 2027.
Kia verwacht de eerste exemplaren van de PV5 Cargo Dubbele Cabine kort na de zomervakantie te leveren.
Meer weten over de Kia PV5?
We denken graag met je mee over de juiste uitvoering voor jouw situatie.